O nás

Pekárna Semily s.r.o.

V naší pekárně přistupujeme k pečivu s odborností a láskou. Pečivo a svoji práci máme rádi a věnujeme pozornost zlepšování výrobních postupů a vývoji nových výrobků.

Návrat ke kvalitě

Pečivo bylo historicky vždy hlavní složkou českého jídelníčku a muselo tak obsahovat dostatek živin na každý den. Po revolučním roce 1989 se však zvýšil tlak na snižování cen způsobený silnou vyjednávací pozicí obchodních řetězců. To mělo za následek snížení kvality českého chleba a dalšího pečiva.

Naše pekárna jde proti tomuto vývoji a nabízí pouze ty nejlepší a nejchutnější výrobky, které svou kvalitu neztrácejí ani druhý den po jejich upečení.

Přijďte ochutnat

Naše recepty, naše výrobky, naše provozovna a naši zaměstnanci. A vy. To vše je Pekárna Semily. O toto vše pečujeme a děláme to s láskou a chutí. Navštivte nás a ochutnejte i vy. Vybrané suroviny, tradiční příprava a důraz na kvalitu přesvědčí jistě i vás.

We work all the time with our customers and together we are able to create beautiful and amazing things that surely brings positive results and complete satisfaction.